Merret vendimi ndëshkues për deputetet e Lëvizjes Vetëvendosje

0
39

Kryesia e Kuvendit ka përfunduar mbledhjen para pak minutash, me ç’rast është marrë vendim që te përjashtohen nga seanca pesë deputetë të vetëvendosjes, raporton “zëri.info”.

“Pesë deputetë nga Lëvizja Vetëvendosje larguar nga senaca”, ka thenë Veseli.

Ndërkohë, ka paralajmëruar se seanca do te nisë pas pak dhe do të ratifikohet demarkacioni.

“Do të votohet demarkacioni. Është vullnet i deputetëve të kuvendit të Kosovës”, ka theksuar ai./Zëri

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu