Selimi: Më habit qëndrimi i AAK-së dhe Nismës

0
23

Deputeti i Vetëvendosjes Rexhep Selimi tha se sot nuk do të votohet as për heqjen e liberalizimit të vizave, as për integrim evropian, as për marrëveshjen e dy presidentëve as për raportin e Bulliqit.

Sipas Selimit, sot do të votohet vetëm për marrëveshjen për demarkacion e jo për marrëeshjet e tjera.

Ai tha se i kupton deputetët e LDK-së dhe PDK-së por jo edhe ata që deri dje kanë kundërshtuar fuqishëm demarkacionin me Malin e Zi duke aluduar në AAK-në dhe Nismën./telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu